Střechy Praha

Střechy Praha s.r.o. získaly opět v roce 2013 prestižní ocenění Kvalitní firma.

Společnost Střechy Praha s.r.o. je reklamní agentura, jejíž hlavní náplní je pořádání veletrhů Střechy Praha, Solar Praha, Řemeslo Praha a Senior Praha.

  • Na veletrzích pořádaných naší společností (Střechy Praha, Solar Praha, Senior Praha) se každoročně účastní okolo 300 vystavovatelů, z toho přes 10 % zahraničních.
  • Přes 70 % firem svoji účast pravidelně opakují. Celkově se za dobu trvání veletrhu prezentovalo na 550 unikátních vystavovatelů a navštívilo jej na 170 000 návštěvníků.
  • Ocenění: finalisté soutěže Firma roku (2010)
  • Ocenění Kvalitní firma (2011, 2012, 2013, APC)

Historicky naším nejstarším projektem je veletrh Střechy Praha. Koná se každoročně od roku 1999. Za dobu své existence se z něj stala největší přehlídka střešních materiálů, krytin, oken, doplňků, výrobků pro půdní vestavby, izolací, řemesla a služeb pro stavbu a renovaci střech. Tradiční a trvalá je účast všech nejvýznamnějších výrobců a dodavatelů z oboru včetně vysokého procenta odborných návštěvníků. Veletrh Střechy Praha se postupně stal největší takto specializovanou akcí ve střední Evropě. 

Od 3. ročníku veletrhu Střechy Praha je jeho nedílnou součástí i výstava Solar Praha (dříve s názvem Úspory energií a obnovitelné zdroje), která je jedinou specializovanou výstavou v České republice zaměřenou na úspory energií a obnovitelné zdroje energie.

Veletrh Senior Praha je nový projekt, který se poprvé uskutečnil v září 2011 na Výstavišti v Praze Holešovicích.

Silnou stránkou veletrhů je jejich jasná specializace a díky ní ohromná informační hodnota akce. Menší rozloha výstaviště dává návštěvníkům šanci např. oproti všeobecným veletrhům pohodlně navštívit a prohlédnout si všechny expozice, shlédnout řadu zajímavých praktických ukázek, v klidu se poradit s renomovanými odborníky jak na stáncích tak v rámci široké škály přednášek a diskusních fór. Jinde takto jednoduše ucelené informace nenajdou.

Máme vypracovaný systém péče o naše zákazníky, kdy se snažíme všem vystavovatelům vyjít maximálně vstříc a zajistit jim veškeré služby spojené s jejich prezentací tzv. na klíč.

Naším cílem je, aby zákazníci (vystavovatelé i návštěvníci) našli na veletrhu, co očekávali a více. Dnes je možné na internetu najít informace prakticky o všech výrobcích, ale není nad to je v reálu vidět, sáhnout si na ně, dostat odborný výklad nebo ještě lépe podívat se na jejich správnou aplikaci díky praktickým veletržním ukázkám. Proto jsou veletrhy nejen o fyzickém kontaktu s produktem, ale především jedinečným místem pro setkání lidí, kde vznikají nové nápady a podněty, vyměňují se zkušenosti a je na každém ze zúčastněných, zda tuto informační hodnotu akce dokáží zúročit a dále využít.

Podzimní listí

©Střechy Praha 2011 | Internetové stránky Studio Illek