www.Q4Work.com

Q4WORK je první a jediný internetový portál v České republice, který poskytuje prostor pro zveřejňování nabídek práce pro starší generaci - seniory, důchodce, kvalifikované odborníky v důchodu a osoby OZP (osoby se změněnou pracovní schopností).

 

www.q4work.com je webová platforma, kde se potkává zájem firem o zaměstnance v důchodovém věku nebo OZP, se zájmem lidí v důchodovém věku a OZP, kteří práci hledají.

Pro mnohé seniory a osoby OZP je hledání práce často stresující skutečností. Q4WORK v překladu znamená stojící v řadě, čekající na práci a přesně o tom Q4WORK je, pomoci seniorům a osobám OZP najít si důstojné zaměstnání. Nabídky práce jsou adresovány speciálně registrovaným členům a všechna pracovní  místa  oslovují opravdu seniory nebo osoby OZP.

Podporujeme seniory, důchodce a OZP na trhu práce s cílem předejít nárůstu sociálních problémů a snažíme se omezit vliv sociálního vyloučení této významné části naší společnosti z aktivního života a práce. Naším cílem je najít kvalitní zaměstnavatele a podpořit životní úroveň seniorů, důchodců a OZP.

 

Podzimní listí

©Střechy Praha 2011 | Internetové stránky Studio Illek