Pomozte spolku Hurá na Výlet!

Darujte, aby spolek "Hurá na Výlet!" mohl dále pomáhat!
Pojďme společně přispět spolku Hurá na Výlet!, který bojuje proti tzv. šmejdům a organizuje bezpečné, zajímavé a finančně dostupné (za pouhých 100 Kč) výlety pro seniory a osoby ZTP. Do konce roku plánují ještě 5 výletů!

Neziskové organizaci Hurá na Výlet! zbývá získat ještě 50 000 Kč. Darujte a pomozte seniorům najít bezpečné a smysluplné trávení jejich času. O výlety spolku Hurá na Výlet! je ze strany seniorů velký zájem a poslední výlety spolek vypraví především pro ty, co se ještě letos nikam nepodívali anebo se dostanou na výlet jen zřídka. Přispějte na dobrou věc na https://www.darujme.cz/projekt/1200435.

Jednou z hlavních motivací pro vznik spolku bylo zjištění obrovské míry zneužívání seniorů a osob ZTP na předváděcích akcích tzv. „šmejdů", jak bylo dobře popsáno v dokumentu Silvie Dymákové - Šmejdi.

Nezisková rganizace nyní vytváří jednodenní, snadno zvládnutelné, bezpečné, finančně dostupné, zábavné a přitom zajímavé výlety se zdravotnickým dohledem, osobní asistencí, průvodcem, živým hudebním doprovodem, zajištěné kolektivem mladých lidí, a to způsobem a za cenu dostupnou seniorům a osobám ZTP.

Každý senior či osoba ZTP (včetně vozíčkářů) z řad široké veřejnosti přispěje na výlet symbolickou částkou 100 Kč. Skutečně průměrné náklady na osobu jsou cca 800 Kč / výlet. Zbylé náklady hradí spolek a prostředky vyhledává z veřejných i firemních zdrojů, grantů a nadací. Nízká cena výletu je jediná možnost, jak lze šmejdům a jejich předváděcím akcím na trhu konkurovat.

Více informací naleznete na www.huranavylet.info

Pozadí se stromem

©Střechy Praha 2011 | Internetové stránky Studio Illek